Бивш халф на Арсенал продължава да се излага в Русия (видео)

Уфа спечели първата си точка през сезона на собствен терен. Отборът от Башкирия направи 1:1 с Краснодар, но въпреки това остана на последното място в класирането. След нулево първо полувреме двата тима набързо си размениха по един гол в рамките на 2 минути. Семьон Фомин даде преднина на Уфа, но още в следващата атака Павел Мамаев изравни за "биковете".

Домакините можеха да стигнат и до победата, но усилията им бяха провалени от Емануел Фримпонг, който за втори път през сезона получи червен картон. Бившият халф на Арсенал влезе като резерва в 45-ата минута, а в 84-ата беше изгонен.

"Не знам защо човек, който иска да влезе в игра и да помогне на отбора, се държи по този начин. Първият картон беше за реплика към съдията. Явно ще трябва да прибегнем до глоба", коментира след мача наставникът на Уфа Игор Коливанов.