Кристъл Палас се върна към победите

Отборът на Кристъл Палас записа четвърти успех в английската Висша лига след 1:0 при гостуването си на новака Уотфорд на "Викъридж Роуд". По този начин "орлите" се върнаха на победния път, след като бяха допуснали две поредни поражения в Премиър лийг. Трите точки изкачиха лондончани и до шестото място в класирането. Уотфорд пък регистрира първа загуба на свой терен от началото на сезона. "Пчеличките" могат да съжаляват за пропуснатите възможности, но като цяло срещата не се запомни с много положения пред двете врати.

Единственото попадение в мача отбеляза Йоан Кабай от дузпа в 71-ата минута. Алан Ньом спъна Уилфред Заха в наказателното поле и от бялата точка френският халф на гостите не сгреши, за да донесе трите точки на своя отбор. Малко преди попадението на гостите, централният нападател на Кристъл Палас Дуайт Гейл тресна гредата зад Аурелио Гомеш, след като бе изведен очи в очи с него.

До края на мача и домакините уцелиха гредата зад Уейн Хенеси. Хурадо от фаул нацели рамката на вратата и по този начин пропусна да спаси точката за своя отбор. Уотфорд остава един от най-слаборезултатните отбори в английската Висша лига, като единствено Уест Бромич е отбелязал по-малко попадения в съперниковите врати.