ЦСКА с рекордна победа във "В" група, двама от "червените" с хеттрик (видео+галерия)

ЦСКА записа рекордна победа във "В" група. "Армейците" разгромиха с 8:0 ФК София 2010. С хеттрик се отличиха Йордан Йорданов (23,32,44) и Костадин Хазуров (41, 67, 74), а по едно попадение добавиха Самир Аясс (8) и Иво Иванов (37). До този момент най-изразитулният успех на тима от Борисовата градина в трета дивизия бе със 7:0 над Чепинец.

ЦСКА - София 2010
Мачът пропуснаха звездата на "армейците" Борис Галчев, който е извън групата и Павел Головодов. Александър Бранеков пък се завърна в игра след контузия.

Началото на головата фиеста сложи Самир Аясс в 8-ата минута. Футболистът на "червените" се възползва от центриране от страна на Йордан Йорданов и от 7-8 метра опъна мрежата. В 23-ата минута Йордан Йорданов се разписа за 2:0 с глава, след центриране от корнер.

Комфортната преднина не отпусна футболистите на Христо Янев и те продължиха да атакуват. В 32-ата минута Йорданов отново вкара след центриране от ъглов удар - 3:0 за ЦСКА. В 37-ата минута Иво Иванов покачи на 4:0. Владислав Узунов излезе сам срещу вратаря и шутира, но стражът на гостите спаси. При добавката Иванов не остави шанс на Симеонов. В 41-ата минута Костадин Хазуров направи 5:0, а три минути по-късно Йорданов записа хеттрик, вкарвайки с удар по земя от дузпата.

В 67-ата минута Хазуров записа за втори път името си сред голмайсторите. Нападателят напредна през центъра и от 15-16 метра с лек удар прониза вратата на гостите.

Няколко минути по-късно Хазуров оформи своя хеттрик, след като отбеляза красив гол с плонж, оформяйки крайното - 8:0.

В 87-ата минута ФК София 2010 получи рядък шанс пред вратата на ЦСКА, но Даниел Илиев не се ориентира добре и така пропиля възможността.

ЦСКА - СОФИЯ 2010 8:0