Благой Георгиев с цял мач при загуба на Рубин

Благой Георгиев игра цял мач за Рубин Казан при загубата с 1:2 като гост на Мордовия Саранск в мач от 7-ия кръг на руското първенство. Домакините поведоха с гол на Далибор Стеванович от дузпа в 37-а минута, а за извършеното нарушение реферът изгони Сергей Рижиков от Рубин.

В началото на второто полувреме Руслан Мухаметшин удвои преднината на Мордовия. В 61-а минута игор Портнягин върна един гол за Рубин. Рубин е предпоследен в класирането с 3 точки, а с първата си победа за сезона тимът на Мордовия излезе на 10-а позиция със 7 точки. Лидер е ЦСКА Москва с 18 точки.