Дузпа донесе на Дания обрат срещу Черна гора (видео)

Дания обърна Черна гора с 2:1 в приятелски мач. Гостите откриха чрез голямата си звезда Стеван Йоветич преди почивката, но в последните минути Кристиан Ериксен и Виктор Фишер от дузпа донесоха успеха на "червения динамит".

Мачът се игра на "Енерги Виборг Арена" във Виборг. През първото полувреме черногорците се защитаваха добре, а в 17-ата минута Йоветич простреля Каспер Шмайхел. Този резултат се запази чак до 71-ата минута, когато Ериксен изравни, а в 86-ата минута домакините получиха дузпа, реализирана от крилото на Аякс Виктор Фишер.

ДАНИЯ - ЧЕРНА ГОРА 2:1
0:1 Йоветич (17)
1:1 Eриксен (71)
2:1 Фишер (86) д.