Барса на Теменужков се провали за Купата на Каталуня

Юношеският отбор на Барселона, в който играе българинът Джошкун Теменужков, не успя да се класира за финала за Купата на Каталуня. Кадет А на "блаугранас" отпадна след дузпи от Еспаньол след 1:1 в редовното време и 5:6 при изпълненията от 11-те метра.

Кун успя да класира "лос кулес" за 1/2-финала със свой гол за минимална победа с 1:0 над Химнастик вчера. Барса загуби една среща в груповата фаза - 0:2 от Жабак, което прати тима срещу "папагалчетата". Мачовете от турнира за Купата на Каталуня са по едно полувреме с продължителност от 40 минути.