Ростов обърна Динамо в Москва и продължава да мечтае за титлата (видео)

Сензацията Ростов продължава със страхотното си представяне в руската Премиер лига, след като победи като гост Динамо в Москва с 3:1 в двубой от 28-ия кръг. Домакините откриха резултата в 17-ата минута чрез чрез черногореца Фатош Бечирай, но гостите върнаха гола още преди почивката.

В 40-ата иранският нападател Сердар Азмун направи 1:1, а само пет минути след началото на второто полувреме отново той направи обрата пълен. В 64-ата Фьодор Кудряшов оформи крайното 3:1, което върна Ростов на второто място във временното класиране с 57 точки, като изпревари гранда Зенит, който остана трети с 55. Динамо е 12-и с 25, а лидер е ЦСКА (Москва) с 59.