Чочев гледа от пейката как Палермо приближава Серия "Б"

Българският национал Ивайло Чочев остана на пейката през всичките 90 минути при загубата на Палермо с 1:3 при визитата на Киево от 31-ия кръг на Серия "А". Фабрицио Качаторе още в шесттата минута даде аванс на домакините, но сицилианците изравниха чрез своята звезда Алберто Джилардино в 28-ата минута.

През втората част обаче "летящите магаренца" вкараха още две попадения и засилиха "розовите" към Серия "Б". Никола Ригони в 53-ата минута и Валтер Бирса в 74-ата донесоха 11-та победа на Киево. Успехът прати играчите от Верона на 9-то място с 41 точки, докато Чочев и компания останаха на 18-то с 28 точки.