Бивш съотборник на Бербатов изуми с кошмарен пропуск (видео)

Костариканският нападател на Спортинг (Лисабон) Брайън Руис сътвори реален кандидат за пропуск на годината по време на дербито с Бенфика от португалското първенство в събота. "Лъвовете" от Спортинг загубиха с 0:1 от (победно попадение за "орлите" на Костас Митроглу в 20-ата минута), но в 72-ата минута Руис имаше идеален шанс да изравни резултата. Бившият съотборник на Димитър Бербатов във Фулъм обаче стори далеч по-трудното и не уцели вратата от позиция, от която би трябвало да реализира и със затворени очи.

С тази си изява Брайън Руис хвърли ръкавицата на босненския нападател на Рома Един Джеко, който наскоро направи шокиращ пропуск срещу Палермо. ПРОПУСКА НА ДЖЕКО МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!

След 25 кръга Спортинг заема второ място в класирането на португалския шампионат, като изостава с 2 точки от водача Бенфика.