Страхил Попов с пълни 90 минути при поражение на Касъмпаша (видео)

Българският защитник Страхил Попов игра пълни 90 минути за Касъмпаша, но тимът му отстъпи с 0:2 на Ризеспор в среща от 23-ия кръг на турската Суперлига. Другият българин в тима Васил Божиков не взе участие в мача заради травма, а Касъмпаша инкасира трета загуба в последните четири мача. След този резултат Касъмпаша е на 7-о място с 34 точки, но все още на 5 от 4-ата позиция.

И двата гола за домакините вкара Дениз Када, който откри резултата в 23-ата минута, а в 63-ата удвои. Страхил пък направи няколко отлични пробива и центрира добре топката, но съотборниците му се разминаха с шанса да вкарат. С този успех домакините се придвижиха от 14-о на 9-о място с 28 точки.