Страхил Попов и Божиков пропуснаха да се изравнят с Галатасарай

В последен мач 19-ия кръг на турската Сюпер лиг Истанбул ББ и Касъмпаша завършиха 1:1. За гостите титуляр беше Страхил Попов, а Васил Божиков влезе като резерва в последните минути. За Истанбул ББ пък игра друг бивш футболист на Литекс - Дока Мадурейра.

Касъмпаша поведе в 45-ата минута с попадение на Ерен Дердийок, но в 80-ата Един Виска изравни. По тозин начин тимът на Попов и Божиков не успя да изпревари днешния си съперник и да се изравни с Галатасарай на третото място във временното класиране.

Начело в Турция е Фенербахче с 46 точки, пред Бешикташ с 41 и два мача по-малко. Касъмпаша е на 6-о място с 31 точки - една по-малко от петия Коняспор на Димитър Рангелов.

ИСТАНБУЛ ББ - КАСЪМПАША 1:1 (0:1)
0:1 Дердийок (45)
1:1 Виска (80)