Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Реал се забавлява в Барселона

Реал Сосиедад разгроми Еспаньол с 5:0 като гост в среща от 23-ия кръг на Примера дивисион и на практика остави отбора на домакините без треньор. Според медиите в Каталуния Константин Гълка вече е пътник, а първа опция за негов наследник е Хоакин Капарос. Шефовете на Еспаньол преговарят също с Мартин Ласарте и Маноло Хименес.

Гостите доминираха изцяло на стадион "Ел Прат". Още в 4-ата минута Реал Сосиедад откри чрез Джонатас, който оформи и крайния резултат в 90-ата минута. По един гол добавиха Карлос Вела, Микел Оярсабал и Диего Рейес. Рубен Пардо пък се отчете с три асистенции.

Така Реал Сосиедад заема 11-о място с 27 точки, а Еспаньол има 22, които му отреждат 17-о място.