Ветераните на ЦСКА ще открият международния турнир по футбол "Цариброд 2016"

Ветераните на ЦСКА ще открият международния турнир по футбол "Цариброд 2016"

Ветераните на ЦСКА ще  открият международния турнир по минифутбол Цариброд 2016 срещу отбора на гимназия Димитровград на 29.01 от 16.00 българско време.


За четвърта поредна година Българска асоциация по минифутбол организира турнир в първия град след границата ни със Сърбия.13 български и три сръбски отбора ще вземат участие в надпреварата в град Димитровград(Цариброд).

Димитър Пенев обяви състава на веретаните на ЦСКА ,в чиито редици блестят Адалберт и Мартин Зафирови,Ради Здравков,Методи Деянов,Александър Томаш.

ПРОГРАМАТА И ГРУПИТЕ ЗА ТУРНИРА


Група А

:

1. Балкански (Сърбия)

2. Самоков

3. Villa Mark

4. Райкомерс

Група B:

1. Гимназия Димитровград (Сърбия)

2. Торпедо

3. ПФК Чичовци

4. Ветерани ЦСКА

Група C:

1. Комерц

2. Темида

3. Drink Team

4. МФК Булгари

Група D:

1. Цариброд (Сърбия)

2. Камите (Сливен)

3. PMP Брилянтин

4. Ловеч

Ето и програмата на турнира:

Петък, 1 кръг:

15:00ч. Гимназия Димитровград - Ветерани ЦСКА

15:45ч. Цариброд - Ловеч

16:30ч. Балкански - Райкомерс

17:15ч. Торпедо - ПФК Чичовци

18:00ч. Темида - Drink Team 

18:45ч. Самоков - Villa Mark

19:30ч. Камите - PMP Брилянтин 

20:15ч. Комерц - МФК Булгари 

Събота, 2 кръг:

9:00ч. Villa Mark - Балкански 

9:45ч. Райкомерс - Самоков 

10:30ч. ПФК Чичовци - Гимназия Димитровград 

11:15ч. Ветерани ЦСКА - Торпедо 

12:00ч. Drink Team - Комерц 

12:45ч. МФК Булгари - Темида 

13:30ч.  PMP Брилянтин - Цариброд 

14:15ч. Ловеч - Камите 

3 кръг:

15:00ч. Балкански - Самоков 

15:45ч. Villa Mark - Райкомерс 

16:30ч. Гимназия Димитровград - Торпедо 

17:15ч. ПФК Чичовци - Ветерани ЦСКА 

18:00ч. Комерц - Темида 

18:45ч. Drink Team - МФК Булгари 

19:30ч. Цариброд - Камите 

20:15ч. PMP Брилянтин - Ловеч 

Неделя, 1/4 финали

10:00ч. 1 място група A - 2 място група B

10:45ч. 1 място група C - 2 място група D

11:30ч. 1 място група B - 2 място група A 

12:15ч. 1 място група D - 2 място група C

1/2 финали:  

13:00ч. Победител от мач 1 - Победител от мач 2

13:45ч. Победител от мач 3 - Победител от мач 4

Финал:  

15:00ч. Победители от полуфиналите

* ЗАБЕЛЕЖКА: ВСИЧКИ ЧАСОВЕ СА В МЕСТНО (СРЪБСКО) ВРЕМЕ, ЗА ДА ПРЕОБРАЗУВАТЕ В БЪЛГАРСКО ВРЕМЕ СЛЕДВА ДА ДОБАВИТЕ + 1 ЧАС.

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти