Рангелов носи успех на Коняспор

Българският нападател Димитър Рангелов вкара първия си гол за сезона в турското футболно първенство при победата на Коняспор с 2:0 като гост на Акхисар Беледийеспор.
Рангелов оформи успеха на тима си в 29-ата минута, след като засече отблизо отлично подаване от дясно на Нейч Скубич.
Българинът, който има и едно попадение в турнира за националната купата през настоящата кампания, беше заменен в 79-ата минута от Халил Сьонмез.
Ягош Букович откри резултата в 23-ата минута, а Коняспор постигна първата си победа като гост в Сюперлиг от началото на октомври и с 29 точки и мач повече се изкачи на седмото място в класирането.
Лидер е Бешикташ с 41 точки, пред Фенербахче с 40 точки и Галатасарай с 30 точки.