Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Рангелов титуляр за Коняспор при реми с Галатасарай (видео)

Българският национал Димитър Рангелов започна като титуляр за своя Коняспор и остана на терена 81 минути в гостуването на гранда Галатасарай от 20-ия кръг на първенството на Турция. Той получи жълт картон през втората част на мача и може би това бе една от причините да бъде заменен малко преди края от Мбамба. Тимът му пък се добра до героично 0:0 и открадна точка от истанбулския тим.

Галатасарай направи всичко по силите си да стигне до успеха в този мач. Домакините отправиха куп удари към вратата на съперника, а и гредата помогна на Коняспор да запази нулевото реми.

Така Галатасарай остава на 3-ото място във временното класиране с 34 точки в актива си. Коняспор пък е на 5-ата позицияс 33 точки.