Рангелов се отпуши и донесе победата на Коняспор за купата

Българският нападател на Коняспор Димитър Рангелов донесе победата на своя тим с 1:0 срещу Кайзериспор в първи кръг от група G за Купата на Турция. Националът влезе в игра в 63-ата минута, а около 20 по-късно бе точен от дузпа. В 74-ата минута Али Туран от домакините бе изгонен и Рангелов и компания трябваше да играят с 10 души, но въпреки това стигнаха до победата с първото попадение на Рангелов този сезон.

Бившият играч на Борусия (Дортмунд) имаше няколко асистенции през този сезон, но нито едно попадение досега.
В Купата на Турция участват 32 отбора разделени в 8 групи по четири тима, като първите два излизат на осминафинал.
Коняспор и Инеголспор водят в групата след победи в първите си срещи с актив от три точки.