Гол в добавеното време спаси Уест Бромич от провал насред "Дъ Хоутърнс"

Уест Бромич се спаси по изключително драматичен начин от отпадане от турнира за ФА Къп днес. "Торбаланите" бяха на косъм да приключат безславно участието си в напреварата като губеха с 1:2 от Бристол Сити, но гол в 5-ата минута на добавеното време им осигури преиграване след 2:2 на "Дъ Хоутърнс".

Първото полувреме бе сравнително равностойно и без попадения в двете врати. През втората част обаче УБА успя да открие резултата с гол на Саидо Берахино в 67-ата минута и вече помисли, че си е осигурил победата.

Играчите на Бристол Сити обаче бяха на друго мнение и успяха да направят пълен обрат. В 74-ата минута Коджия възстанови равенството в двубоя, а в 83-ата минута Агард обърна нещата в полза на гостите.

Все пак Уест Бромич успя да организира финален щурм, който даде резултат. В 95-ата минута на двубоя Джеймс Морисън отбеляза за крайното 2:2, като така донесе поне преиграване на своя тим, който ще трябва да търси победа в Бристол в ответния мач.