Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Евертън е в четвъртия кръг без напрежение

Отборът на Евертън се класира за четвъртия кръг в турнира за ФА Къп днес. "Карамелите" продължават напред след доста икономичен успех, без особено напрежение над тима от Втора лига Дагенъм и Редбридж.

Домакините на "Гудисън Парк" се наложиха с 2:0. Първият гол в срещата отбеляза Аруна Коне в 32-ата минута след асистенция на Брайън Овиедо. В 85-ата минута пък Евертън получи дузпа в своя полза и Кевин Миралас бе точен от бялата точка за крайното 2:0.

Мениджърът на домакините Роберто Мартинес бе дал почивка на някои от основните си играчи, но въпреки това отборът му очаквано стигна до победата и вече чака съперника си в следващата фаза.