УС на Левски иска от Боримиров нова концепция за ДЮШ

УС на Левски иска от Боримиров нова концепция за ДЮШ

Управителният съвет на Левски ще поиска нов план за развитието на детско-юношеската школа от шефа й Даниел Боримиров, разбра "Тема Спорт". Точката ще бъде по-сериозно разискана по време на първото заседание на ръководния орган през 2016 година.

Членовете на УС обаче вече са коментирали темата по време на една от предишните си сбирки. Те са стигнали до заключението, че е необходима нова концепция за академията, тъй като настоящата не дава исканите резултати.

Шефът на школата Даниел Боримиров ще получи няколко месеца, за да изготви и представи своята стратегия на ДЮШ. Тя ще бъде дискутирана по време на едно от следващите събрания на УС и ако се одобри, най-вероятно ще влезе в сила от лятото.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички