Аугсбург и Айнтрахт затвориха кръга с красиви голове (видео)

Две красиви попадения украсиха последния мач от 13-ия кръг в Бундеслигата, в който Аугсбург и Айнтрахт (Франкфурт) завършиха 1:1. Бранимир Хъргота изведе гостите напред в 11-ата минута след подаване на Александер Майер, но в 34-ата минута Жи Дон-Вон отговори със също толкова атрактивен гол.

Първото полувреме беше равностойно, но след това баварският тим заигра по-силно и на няколко пъти застраши Лукас Храдецки. В същото време обаче двете най-чисти възможности дойдоха пред вратата на Аугсбург, но Костас Стафилидис се намеси в точния момент в 51-ата и 66-ата минути.

Заради пропуснатите две точки Айнтрахт не успя да се изравни с третия Херта (Берлин). Днешните домакини пък са на 12-а позиция.