Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Луис Енрике пред футболистите: Трябва да се събудим

Старши треньорът на Барселона Луис Енрике е бил бесен на почивката на снощния мач с Реал Сосиедад (1:1), предаде Mundo Deportivo. Изнервеният наставник на каталунския тим е заявил открито на играчите, че с подобна игра няма да победят никой съперник. Веднага след края на срещата в съблекалнята на "лос кулес" се е възцарила гробна тишина, твърди Marca.

Ден след вялата игра Лучо дръпнал 15-минутен монолог. Тонът му бил по-спокоен, но отново укорителен. "Трябва да се събудим. Идеалният момент е събота", заявил специалистът.