Голмайсторът на "орлите": Много е грозно да загубим по такъв начин - България може да е горда с Лудогорец

Голмайсторът на "орлите": Много е грозно да загубим по такъв начин -  България може да е горда с Лудогорец

Голмайсторът на Лудогорец Клаудиу Кешерю, който вкара второто попадение за своя отбор срещу Арсенал при загубата с 2:3 от артилеристите, обяви, че цяла България би трябвало да се гордее с представянето на орлите.

"Мачът трябваше да приключи в 87-ата минута, за да вземем равен. Много е грозно да загубим по такъв начин. Целият отбор показа добра форма, добър манталитет, много тичахме, създадохме положения.. Няма от какво да се страхумваме от Арсенал. Но накрая те показаха, че са голям отбор. Имат играчи от световна класа, национали, голям треньор... Така протичат мачовете между малките и големите отбори.

Бяхме много близо до точката, но има още малки неща да научим, за да сме част от голямата ШЛ. Трябва да вкарваме в ключовите моменти, както те направиха.

Цяла България може да е горда с Лудогорец", каза румънският нападател.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg