Венгер се скъса да хвали Лудогорец - ето какво предсказа мениджърът на "артилеристите"

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер се скъса да хвали Лудогорец след драматичния мач между двата отбора в София, който англичаните спечелиха с 3:2. Французинът призна, че неговият отбор е имал късмет и прогнозира, че орлите ще стават все по-силни.

"Преди мача казах, че Лудогорец е добър отбор и не бях изненадан от това, което показаха, но бях изненадан от скоростта им и доброто им начало. Много бързо успяхме да се върнем в мача и до почивката да изравним. Лудогорец е опасен отбор. Имаме двама вратари от суперкласа и това се видя и тази вечер.

Следващата крачка е да завършим на първо място в групата. Лудогорец игра добре през първото полувреме в Лондон, а днес играха на високо ниво през цялото време. Малко опит им липсва на топниво, но научиха доста неща и ще стават все по-силни", каза Венгер.