Чочев резерва при загуба на Палермо

Българският национал Ивайло Чочев остана резерва при загубата на Палермо с 1:3 у дома от Удинезе в последната среща от междинния 10-и кръг в Серия А. Чочев се появи в игра в 59-ата минута, когато резултатът все още беше положителен за неговия тим - 1:1.

Илия Несторовски изведе Палермо напред в 10-ата минута, но в 36-ата Сирил Теро изравни. Гостите нанесоха своя удар в рамките на пет минути между 75-ата и 79-ата чрез неубедителния до този момент нападател Секо Фофана.

Африканецът с френски паспорт се възползва отлично от пробойните в отбраната на Палермо и оформи своя дубъл. В 82-ата домакините останаха и с човек по-малко след изгонването на Ролан Шалай за втори жълт картон.

Така Удинезе събра 13 точки и заема 14-о място. Палермо има едва 6 и е предпоследен в класирането - 19-и.