Благо Георгиев остава без победа в Русия (видео)

Бившият ни национал Благой Георгиев игра едно полувреме за своя Оренбург при домакинската загуба с 0:1 от Урал в среща от 8-ия кръг на руското първенство. Той започна като титуляр и в 33-ата минута пропусна много добра възможност за гол. На почивката Благо беше заменен.

Гостите стигнаха до успеха след попадение на добре познатия Роман Павлюченко в 60-ата минута.
По този начин Оренбург продължава да бъде на дъното на класирането заедно с Криля Советов, като това са двата единствени отбора без победа досега.

Иначе по-рано през седмицата тимът на Георгиев се класира за осминафиналите в турнира за Купата на Русия след успех с 1:0 над Волгар (Астрахан).