Кариана разцепи Ювентус, вече е втори на Северозапад

Тимът на Кариана (Ерден) се изкачи на второ място в Северозападната Трета лига след като разгроми в плевенското село Малчика местния Ювентус с 6:0. Селекцията на Георги Владимиров можеше да бие и с двуцифрен резултат, а освен това Йордан Георгиев не вкара дузпа в 55-ата минута. Домакините удържаха съперника си почти цяло първо полувреме. В края му обаче рухнаха. В 41-ата минута Евгени Игнатов даде аванс на гостите, а секунди преди почивката Румен Рангелов покачи на 2:0. След нея Борис Борисов направи резултата категоричен. После за четвърт час от 60-ата до 75-ата се разписаха Александър Димитров (два пъти) и Йордан Георгиев.