ЦСКА громи Терек на новия стадион (видео)

ЦСКА (Москва) разгроми Терек с 3:0 в среща от 6-ия кръг на руската Премиер лига, а двубоят ще остане в историята като първия на новия стадион на "армейците", който носи името "Арена ЦСКА". Българският халф на столичния тим Георги Миланов остана на резервната скамейка.

Първият гол падна в средата на първото полувреме. Алан Дзагоев намери с дълъг пас от дълбочина в наказателното поле Марио Фернандес, който с глава насочи топката към Ласина Траоре, а той с едно докосване порази вратата на гостите.
Вторият гол не закъсня и падна в 38-ата минута. Тогава Александър Головин проби до наказателното поле, подаде към Дзагоев, който без да се бави намери Траоре и нападателят на ЦСКА не сгреши - 2:0. В 59-ата минута Терек остана с човек по-малко, след като Андрей Семьонов получи втори жълт картон. Крайното 3:0 оформи Карлос Страндберг секунди след като беше влязъл на мястото на Траоре в 76-ата минута.
С победата ЦСКА събра 14 точки и върви начело във временното класиране, докато Терек с 10 остана пети.