Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 3:0

Динамо (Тбилиси) с Велев и Курьор би арменци (видео)

Динамо (Тбилиси) победи с 2:0 арменския Алашкерт в първа среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. За грузинците като титуляр започна бившият халф на Локомотив (Пловдив) Стефан Велев, а доскорошната звезда на Черно море Матиас Курьор влезе в игра през второто полувреме.

Срещата беше равностойна преди почивката, но в началото на втората част Динамо отбеляза два гола. Резултата откри Отар Китеишвили в 55-ата минута, а четвърт час по-късно Гиорги Квилитая удвои от дузпа. Футболистите на Алашкерт можеха да стигнат до почетен гол в края на двубоя, но Артак Григорян уцели гредата.

В друг мач тази вечер ФК Карабах надви Дюделанж също с 2:0.

ДИНАМО (ТБИЛИСИ) - АЛАШКЕРТ 2:0 (0:0)
1:0 Китеишвили (55)
2:0 Квилитая (69) д.

ФК КАРАБАХ - ДЮДЕЛАНЖ 2:0 (2:0)
1:0 Алмейда (10) д.
2:0 Алмейда (27)