Безяк и Новакович не помогнаха на Словения срещу Турция (видео)

Турция победи с 1:0 Словения в приятелски мач, игран в Стожице. Двубоят беше част от подготовката на турците за започващото следващата седмица европейско първенство. Единствения гол в мача отбеляза Бурак Йълмаз още в 5-ата минута. Нападателят се разписа с глава след центриране от фаул.

Това беше трета загуба за Словения под ръководството на Сречко Катанец. Преди няколко дни тимът показа много по-добра игра срещу Швеция в Малмьо и направи нулево равенство.

Като титуляр на върха на атаката на Словения започна бившият нападател на Лудогорец Роман Безяк, а на полувремето той беше заменен от бившия стрелец на Литекс Миливое Новакович.

СЛОВЕНИЯ - ТУРЦИЯ 0:1 (0:1)
0:1 Б. Йълмаз (5)