Премиерът започва още в схемата на "Асикс Мастърс"

ВИП-турнирът ще е в един ден, стартира в събота от 10,30 часа в Дипломатическия клуб „Глория Палас“ в Горна баня

Премиерът Бойко Борисов реши да играе в целия турнир

„Асикс Мастърс“

, а не само на суперфинал. Организаторите светкавично промениха програмата и състезанието ще бъде в един ден на кортовете на Дипломатическия клуб „Глория Палас“ в Горна баня. Срещите започват в 10,30 часа сутринта, а финала се очаква около 15 следобед.
Борисов хвърля ръкавицата на старите си съперници като иска да ги победи с жена на корта – Катина Симеонова. Досега от 6 издания на ВИП-турнира за популярни лица Генерала има 3 триумфа в дует на корта с Любо Пенев.
В състезанието ще участват и останалите победители – Йордан Лечков, Лъчезар Танев и световния шампион по тенис за журналисти Тодор Попов.
11 Пресконференция преди ASICS VIP MASTERS
Дебют ще направи най-търсения за интервюта в петъчния ден – Георги Иванов-Гонзо, директорът на футболния Левски.
„Пет индивидуални награди ще има от различни фирми ще има като водещи са еленските рога от личната ловна колекция на Христо Стоичков“, обяви главният организатор – волейболната легенда Любо Ганев.
Домакин на надпреварата ще е Николай Божинов, президент на Фондация „Български спорт“ и собственик на „Глория Палас“