Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Жоро Христов с пълни 90 минути при нов успех на Роудис (видео)

Българският нападател Георги Христов записа пълни 90 минути при победата на неговия Тампа Бей Роудис с 2:0 като домакин на Синсинати в двубой от 18 кръг на Източната конференция в USL. И двете попадения на стадион в Сейнт Питсбърг, Флорида паднаха през първата част. Мартин Патерсън откри резултата в 39-ата минута, а секунди преди нейния край Джо Коул удвои резултата. През второто полувреме нови голове не паднаха и Роудис се поздравиха с успеха и трите точки. С тях момчетата на Стюърт Кемпбъл събраха 27 точки в актива си и в момента заемат четвъртата позиция в класирането. Убедителен лидер продължава да бъде Чарлстън Батъри, който има 35 точки на сметката си, но и мач по-малко от "жълто-зелените". Джорджи пък има 17 мача и 6 гола на сметката си през този сезон в USL.