Вратарят на Дунав: Разочарован съм

Вратарят на Дунав Станислав Антонов заяви, че е разочарован от играта на отбора при загубата с 0:2 от ЦСКА-София.

"Разочарован съм от играта, която показахме. Не създадохме много положения. Бяхме наясно, че няма какво да загубим, а може само да спечелим. Имаше доста положения особено през второто полувреме. Успяхме да удържим, колкото можем. Най-трудното спасяване бе при удара на Каранга, когато той излезе сам срещу мен. Не създадохме достатъчно положения, които да материализираме. Направихме, колкото можехме. Ще се борим до последно за четвъртото място. Интригата ще бъде до последно. Ще се хвърлим в предстоящия мач и ще се надяваме да си отбележим положенията. Надявам се да излезем победители в предстоящия мач с Лудогорец", заяви Антонов.