Ботев (Гълъбово) шокира "железничарите"

Отборът на Ботев (Гълъбово) записа изключително важен успех с 2:1 над Локомотив (София) в мач от 24-ия кръг на Втора професионална лига. Домакините поведоха в резултата в 32-ата минута, когато Мики Орачев си отбеляза автогол. При 1:0 завърши и първата част.

Второто полувреме започна по-добре за домакините. В 64-ата минута бранителят на Гълъбово Катранков направи 2:0. Крайният резултат в срещата оформи Димитър Георгиев, който заби поредния си гол в шампионата.

Играчите на Иван Вутов вече имат 30 точки в първенството. "Железничарите" пък имат четири повече. В следващия кръг Ботев е гост на Етър, а Локо (София) приема дубъла на ЦСКА-София.