Царско село разби Кокала (галерия)

Тимът на Царско село разби с 3:0 Оборище (Панагюрище) в мач от 24-ия кръг на Втора лига. На комплекс "Царско село" играчите на Никола Спасов не дадоха шанс на противниците си, които са водени от Емил Велев-Кокала.

Светослав Диков даде комфортен аванс на "червено-белите" още до 17-ата минута. Нападателят първо бе точен с пета, след като получи топката от Павел Петков в 8-ата минута. Девет минути по-късно с хубав удар от границата на наказателното поле пак той удвои, като вече има шест попадения от седем срещи за тима.

Царско село - Оборище (Панагюрище) През втората част Божидар Кацаров с глава оформи крайното 3:0. Това се случи в 59-ата минута, а попадението е второ за него през 2017 година. Интересното е, че през есента с екипа на Септември Кацаров не успя да отбележи гол в 11 мача, а от седем срещи под ръководството на Никола Спасов има вече два гола.

Царско село - Оборище (Панагюрище) Домакините се изкачиха на шесто място с актив от 36 точки, след като записаха трета поредна победа в първенството. Поражението е трето поредно далеч от Панагюрище за играчите на Велев, които в четвърто поредно гостуване не успяват дори да отбележат гол, но като домакини са в серия от шест поредни победи.

Оборище остана на 13-то място с 28 точки.