Вердер профука аванс от два гола във Франкфурт (видео)

Силен старт на 28-ия кръг в Бундеслигата дадоха отборите на Айнтрахт и Вердер във Франкфурт. Мачът завърши 2:2, като гостите от Бремен могат да съжаляват за пропуснатата възможност да спечелят три точки и да се придвижат нагоре в класирането.

Тимът от Бремен откри в 37-ата чрез Златко Янузович, а малко преди почивката удвои аванса си с попадение на Фин Бартелс. Домакините излязоха мотивирани след паузата и много бързо се върнаха в мача.

Още в 48-ата минута сърбинът Мият Гачинович намали, а частичният обрат бе постигнат в 73-ата минута, когато Марко Фабиан изравни от дузпа, отсъдена за задържане на играч на Айнтрах в наказателното поле.

В класирането Айнтрахт върви седми с 38 точки, докато Вердер остана 10-и с две по-малко.