Хичо с 90 минути при победа на Урал (видео)

Тимът на Урал надигра с 2:1 у дома Анжи в среща от 13-ия кръг на руската Премиер Лига. Българското крило Николай Димитров - Хичо игра 90 минути за водения от бившия наставник на Славия Александър Тарханов отбор на Урал.

Ерик Бикфалви изведе домакините от Екатеринбург напред в резултата в 56-ата минута с изстрел от фаул, а Владимир Илин бе точен за 2:0 с мощен шут отблизо в 87-ата. Две минути по-късно Сергей Бризгалов реализира с глава попадението за гостите.

Хичо и компания заемат шесто място в класирането с 19 точки, докато Анжи е на последната 16-а позиция с 9.