ЦСКА стартира с убедителен успех срещу Тетевен (видео + галерия)

Волейболният вицешампион на България ЦСКА стартира с убедителен успех участието си в новия сезон на Суперлигата за мъже. Възпитаниците на Александър Попов сразиха у дома в собствената си зала “Васил Симов” Тететвен Волей с 3:0 (25:19, 25:19, 25:21).
ЦСКА - Тетевен 3:0@@@

"Aрмейците" владееха изцяло ситуацията на полето. В решителната част на първия гейм серия от сервис на Владимир Станков даде преднина на домакините, за да поведат в резултата. Станков продължи по същия начин и във втората част. Христо Цветанов и Ивайло Стефанов също направиха добри серии на начален удар, с което разликата нарастна.

В третия гейм гостите отново не успяха да се противопоставят и след малко повече от час игра ЦСКА се поздрави с първата си победа за сезона. "Червените" бяха подкрепяни и от верните си фенове, които не спряха през целия мач да пеят песните за любимия си отбор.

Венцислав Георгиев записа 15 точки при дебюта си за "армейците", от които 2 аса и 5 блокади. Христо Цветанов добави 10 за ЦСКА.

За Тетевен Волей Илиян Иванов завърши със 17 точки (1 ас) и стана най-резултатен в мача.

ЦСКА - ТЕТЕВЕН ВОЛЕЙ 3:0 (25:19, 25:19, 25:21)
ЦСКА: Владимир Станков 3, Венцислав Георгиев 15, Ивайло Стефанов 8, Яни Георгиев 7, Христо Цветанов 10, Красимир Гайдерски 8 - Мартин Божилов-либеро
Старши треньор: АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ
ТЕТЕВЕН: Любомир Агонцев 1, Илиян Иванов 17, Иван Костов 5, Камен Каменов 7, Кристиян Масларов 3, Георги Левенов 9 - Антон Василиев-либеро (Ангел Неев 1, Христо Петков, Данаил Бучков)
Старши треньор: ПЕТЪР МЕЧКАРОВ.

СНИМКИ: ИВАН ЙОЧЕВ, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ от мача ЦСКА - ТЕТЕВЕН ВОЛЕЙ 3:0 - ТУК!!!