Дяков: Никога не губим вяра, много е трудно да обърнеш силен германски отбор

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков, който вкара първото от двете попадения при домакинската победа с 2:1 над Хофенхайм в група “С” на Лига Европа, обяви, че орлите никога не губят вяра в своите възможности. Дори, когато губят в резултата, както бе днес след попадение на германците още във втората минута.

“Допуснахме ранен гол и малко се стъписахме. После имахме ситуации. През второто ги вкарахме и се радвам, че спечелихме срещу много класен противник. Ние сме опитен отбор и това сигурно ни помогна. Никога не губим вяра и обърнахме много силен отбор. Трудно е да обърнеш германски отбор.

И през първото полувреме стояхме добре, имахме ситуации, които не успяхме да реализираме. Спечелихме много важна победа, която ни дава шанс да се борим за излизане от групата”, каза Дяков след впечатляващата победа.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg