Жоро Христов с пълни 90 минути, Тампа Бей с нови три точки (видео)

Българският нападател на Тампа Бей Роудис Георги Христов записа пълни 90 минути при победата с 1:0 като домакин на Шарлът Индипендънс в среща от 29-ия кръг на шампионата в Източната конференция на USL. Единственото попадение в Сейнт Питърсбърг, Флорида реализира Хънтър Горски, който се разписа в 33-ата минута. С победата Роудис събра 44 точки в актива си и зае четвъртото място в подреждането. Лидер е Луисвил Сити, който има 55 точки, но и мач повече. Джорджи пък е водещият реализатор на тима през настоящата кампания отвъд Океана, като в 26 срещи до момента има 10 реализирани попадения.