Попов разкри стратегията на Хубчев и обяви: Имахме ситуации и вместо да изравним, пуснахме трети гол

Десният защитник на България Страхил Попов обяви след поражението на трикольорите с 1:3 от Холандия, че сме имали шансове да си тръгнем поне с точка, но шансът не е бил на наша страна.

“Преди мача си говорихме, че е много важно да не пуснем гол първите 20 минути, но допуснахме. После направихме ситуации, ударихме греда. Ако се бяхме оттеглили на почивката при равен, щеше да е друго. После ни вкараха втори гол, но ние върнахме един. След това изпуснахме положения и вместо ние да вкараме, те вкараха трети.

Не успяхме да се ориентираме правилно в ситуции, в които трябва да се ориентираме по-добре. По-добрите отбори наказват тези грешки”, разясни Попов.