Черна гора мечтае за Световно

Отборът на Черна гора победи с 3:0 като гост Казахстан в мач от Група “Е” на квалификациите за Мондиал 2018. Марко Вешович откри резултата в 31-ата минута, след като излезе сам срещу вратаря, а след почивката Фатос Бечирай и Марко Шимич довършиха домакините.

По този начин черногорците събраха 13 точки в актива си и заемат второ място в подреждането на групата. Основните конкуренти за Световното в Русия - Дания и Полша играят един срещу друг тази вечер. Поляците са с 16, докато датчаните с 10. Казахстан от своя страна остава с две точки на последно място.

КАЗАХСТАН - ЧЕРНА ГОРА 0:3
0:1 Вешович (31)
0:2 Бечирай (53)
0:3 Шимич (63)