CR7 изкопира Меси при празнуването на гола

Португалската суперзвезда на Реал Мадрид Кристиано Роналдо изкопира начина, по който Лионел Меси отпразнува победния си гол за Барселона в "Ел Класико" на "Сантиаго Бернабеу" през миналия сезон в Ла Лига. В неделя вечерта CR7 се появи в игра през второто полувреме в първата среща за Суперкупата на Испания и отбеляза красив гол за 1:2 малко преди да получи втори жълт картон в двубоя на "Камп Ноу". След попадението си Кристиано опъна фланелката си във въздуха по същия начин, по който Меси го бе сторил на "Бернабеу" по-рано тази година. Това действие на португалеца му донесе първото официално предупреждение. Няколко минути по-късно реферът Рикардо де Бургос Бенгоечеа прецени, че Кристиано е симулирал в наказателното поле на домакините и му показа втори жълт, съответно червен картон, който породи доста дискусии. Късно снощи Реал Мадрид спечели с 3:1 и вече докосва трофея преди реванша в испанската столица в сряда.