Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Вижте как Кристиано блъсна съдията след червения картон (видео)

Машината за голове на Реал Мадрид Кристиано Роналдо се превърна в централна фигура при победата на "лос бланкос" с 3:1 на "Камп Ноу" срещу Барселона в първата среща за Суперкупата на Испания. "Седмицата" на "лос меренгес" влезе в игра в 58-ата минута, в 80-ата минута реализира блестящо попадение при 1:1, а малко след това получи и червен картон. Той падна в наказателното поле на Барса, борейки се за позиция със Самюел Юмтити и реферът Рикардо де Бургос Бенгоечеа отсъди симулация и извади от джобчето си втори жълт картон за 32-годишния нападател. Кристиано пък блъсна леко с ръка арбитъра след показването на червения картон и португалецът рискува да получи допълнително наказание за тази излишна проява.