Първият тим на Левски Триадица спечели титлата в ДП по художествена гимнастика

Първият тим на Левски Триадица спечели титлата при девойките старша възраст на държавното отборно първенство по художествена гимнастика, което се провежда в Панагюрище. Гимнастичките на клуба - Вая Драганова, Йоанна Ангелова и Елена Георгиева, събраха сбор от 99.500 точки.

На второ място е Чар-ДКС (Варна) в състав Анна Келман, Елизабет Йовчева, Ромина Янева с 97.791 точки, а третата позиция зае Левски Илиана (Татаня Воложанина, Никол Атанасова и Натали Гигова) с 94.500 точки.

Сред първите осем в класирането са още Авангард с 88.866 точки, Левски с 86.608 точки, Тракия (Пловдив) с 86.075 точки, Левски Триадица втори отбор с 86.000 и Етър Елит (Велико Търново) с 83.949.
При девойки старша възраст участваха 30 тима.

В четвъртък отборната титла при жените спечели първият състав на Левски Илиана. В неделя първенството завършва със състезанието при девойки младша възраст.