Малшанс спря преследвачите на Бока в 92-ата минута (видео)

Преследвачът на Бока Хуниорс в борбата за титлата Годой Крус прекъсна победната си серия, като изпусна да се залепи на точка от шампионите. "Винарите" завършиха 1:1 в гостуването си на Банфийлд от 24-ия кръг на аржентинската Суперлига. Тимът от Мендоса имаше невероятен малшанс в 92-ата минута, когато пропусна да запише седма поредна победа. Тогава първо удар на Сантиаго Гарсия беше изчистен от голлинията, а при добавката Гийермо Фернандес също пропусна да донесе трите точки на Годой.

Преди това в 49-ата минута Енцо Калински даде аванс на домакините с глава, но Викторио Габриел Рамис изравни в 71-ата минута, когато прати топката в горния ляв ъгъл на "зелено-оранжевите". Три кръга преди края на сезона Годой е на второ място с 47 точки, като изостава на три от лидера Бока Хуниорс, който има и мач по-малко. Банфийлд остана на 16-то място с 31 точки.