Миньор (Раднево) удари Борислав (Първомай)

Тимът на Миньор (Раднево) победи с 2:1 Борислав (Първомай) в домакинството си от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините надиграха своя противник преди почивката, като заслужено зарадваха около 500 зрители по трибуните.

Тимът на Живко Иробалиев започна силно, като два пъти гредите спасиха гостите до 15-ата минута. Марио Димитров даде аванс на Миньор в 30-ата минута, когато засече с глава центриране на Васил Ботев.

През втората част играчите на Борислав натиснаха. Домакините обаче се бранеха добре и на контраатака удвоиха в 70-ата минута. Този път точен беше Георги Вълев. Гостите все пак стигнаха до почетен гол пет минути преди края.

Двата тима имат вече актив от 42 точки в първенството, като делят позициите между трето и пето място.