Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) 2:0

Пирин (Разлог) с нова победа като гост

Отборът на Пирин (Разлог) победи с 2:0 като гост Германея в Сапарева баня в среща от 10-ия кръг на Югозападната трета лига. С тази победа възпитаниците на Христо Джоджов отново се изкачиха на второто място с актив от 23 точки, с 2 по-малко от лидера Хебър. Германея е на 11-та позиция вече в класирането с 13 точки. Гостите вкараха головете си след почивката. Най-напред в 50-ата минута Красимир Шапкаров засече центриране отдясно, а след още 22 минути Александър Георгиев вкара и втори гол след корнер. Още през първото полувреме капитанът на отбора от Разлог Цветан Варсанов пропусна много чисто положение. От щаба на гостите останаха много доволни и от съдийството на международния рефер Ивайло Стоянов. В следващия кръг Пирин приема Сливнишки герой, а Германея гостува на Беласица.