Вихър (Славяново) на върха след победа в Дряново

Отборът на Вихър (Славяново) победи в Дряново местния Локомотив с 1:0 в мач от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Любомир Борисов бе точен в 71-ата минута след подаване на Константин Генков. Това бе най-малкото, с което се отърваха домакините.

Съперникът им владееше инициативата през цялото време. До почивката Евгени Систов и Младен Младенов пропуснаха отблизо. През второто полувреме топката почти не излизаше от половината на Локомотив.

След гола на Борисов пропуски при контраатаки направиха съотборниците му Генков, Светлин Златарев и Иван Иванов. За цял мач домакините не отправиха нито един точен удар към вратата на Вихър. Така славяновският тим събра 16 точки и се изравни на върха в класирането с Бдин.

Не пропускайте най-интересното от света на аматьорския футбол всеки вторник, от 16:00, в “Часът на Трета лига”! Последвайте ни и във Facebook тук!