БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Два юношески отбора на Нефтохимик записаха победи

Два юношески отбора на Нефтохимик записаха победи на старта на новата спортно-състезателна година. В първия кръг на зоналното първенство за юноши до 15 години малките „шейхове“, водени от Георги Терзиев, се наложиха като гости над Локомотив /Пловдив/, с 2:0. Първото попадение бе дело на Димитър Боев. В 17-та минута той се разписа с глава за 1:0. До почивката бургаският тим имаше още няколко добри възможности да увеличи преднината си, но пропусна да се възползва. През втората част доминацията на Нефтохимик продължи и в 53-та минута, след индивидуален пробив, Алекс Петров оформи крайното 2:0.
Юношите младша възраст, водени от Костадин Джамбазов, пък разгромиха като гости тима на Свети Никола. На стадиона в Рудник „зелените“ се наложиха с 11:0.