Милнър: Разочароващо равенство

Халфът на Ливърпул Джеймс Милнър остана разочарован след равенството 1:1 срещу Арсенал в Лондон в 11-ия кръг на Премиър лийг. “Мърсисайдци” поведоха след един час игра с попадение именно на Милнър, но в 82-ата минута Александре Лаказет изравни. Така Ливърпул излезе временно начело с 27 точки, но вторият Манчестър Сити има 26 и мач по-малко.

“Разочароващо е, когато водиш с 1:0 почти до самия край. В такива случаи трябва да опазиш аванса си, а ние не го сторихме.  Създадохме много положения, което е добре. Трябваше да играем по-добре пред първото полувреме, но вече е късно”, коментира Милнър.